+380 50 368 16 00 uwcfua@gmail.com
Фонд допоміг на суму:28 451 510 грн.

    Пожертвувати

Головна / Програма «Генії майбутнього» / XV Всеукраїнський конкурс шкільних малюнків «Мої права»

Київський міський конкурс шкільних малюнків «Мої права»: нагородження переможців

Дата: червень 2021 року

15 червня 2021 року в iHUB відбулася церемонія відзначення переможців та учасників Київського міського конкурсу шкільних малюнків «Мої права» з нагоди Міжнародного дня захисту дітей та Дня Києва, який став частиною 15-го Всеукраїнського конкурсу шкільних малюнків «Мої права», з нагоди Міжнародного дня захисту дітей та 30-річниці Незалежності України.

Організаторами міського конкурсу виступили: Департамент молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Українська молодіжна правнича асамблея, Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення, Благодійний фонд «Об’єднання світових культур» та Українська асоціація підтримки творчої молоді.

Цього року у Київському міському конкурсі взяли участь близько 2 тис. осіб, а в 15 Всеукраїнському конкурсі шкільних малюнків «Мої права» взяли участь 15 611 дітей (протягом 15 років у Конкурсі взяло участь понад 105 тисяч дітей). Конкурс став найбільш масової громадською правопросвітницькою ініціативою України.

 

Переможцями Київського міського конкурсу шкільних малюнків «Мої права» з нагоди Міжнародного дня захисту дітей та Дня Києва стали:

Волинська Єва, Зразковий художній колектив Дитяча студія ім. Наума Осташинького (м.Київ);

Клапатюк Альона, Ліцей 303 суспільно-природничого профілю, м. Київ;

Іванів Дар’я, Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 307 з поглибленим вивченням природничих наук Деснянського району міста Києва;

Овчаренко Роман, Школа І-ІІІ ступенів №95 Шевченківського району міста Києва;

Клименко Марія, Ліцей № 303 суспільно-природничого профілю;

Суботовська Святослава, Народний художній колектив студія образотворчого мистецтва «Сонечко»;

Біленко Варвара, ліцей «Наукова зміна»;

Спасов Артем, Київська інженерна гімназія.

Крім зазначених переможців за рішенням Оргкомітету конкурсу відзначено спеціальними відзнаками ще 50 дітей.

Привітати переможців та учасників конкурсу завітали: заступниця голови Київської міської державної адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень Олена Говорова, директорка Департаменту молоді та спорту Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) Юлія Хан, перша заступниця начальника Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції у місті Києві Катерина Діброва, заступник начальника Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції у місті Києві Дмитро Струць, офіцер Патрульної поліції України Сергей Безпальчук, керівник iHUB Вадим Петрунин, а також керівники організацій громадського сектору – організатори конкурсу – виконавчий директор Українського координаційного центру з підвищення правової освіти населення Антон Сошников та директорка Благодійного фонду «Об’єднання світових культур» Олена Кобець.

Розпочалася церемонія нагородження виконанням Державного Гімну України всіма присутніми. З вітальними словами звернулися до учасників конкурсу запрошені гості. Нагородили переможців та володарів спеціальних відзнак заступниця голови КМДА Олена Говорова та директорка Департаменту молоді та спорту КМДА Юлія Хан.

Святкову атмосферу на церемонії, виконавши на скрипці твори Йогана Себастьяна Баха (Сюїта № 1, Прелюдія, Аллеманда), створив випускник Київського державного музичного ліцею імені Миколи Лисенка Родіон Морозов.

Дякуємо Дупартаменту молоді та спорту КМДА за співпрацю та активну підтримку громадських ініціатив!

Дякуємо партнерам конкурсу – Видавничому дому «Маміно», Школі аніміаії Paus to Play та Державному підприємству «Центр захисту інформаційного простору України».

Дякуємо за музичний подарунок для всіх присутніх Родіону Морозову, за допомогу в організації та фото – волонтерці UWCF Жанні Евміній.

#МоїПрава2021