Гамірно та людно було 3 лютого 2019 року у Київському обласному центрі соціально-психологічної реабілітації дітей «Сезенків», бо там вирували веселощі, гомінкий сміх, доброта, сердечність, людяність, милосердя, що породжували радість, задоволення, повагу, любов між людьми.
Вперше до дітвори завітали волонтери з міста Києва «Добро гуляє світом» із насиченою програмою. Волонтери вели підготовку до поїздки декілька тижнів. Кожен продумував цікавий захід, обговорювали із іншими волонтерами, давали клич згуртовуватися у соціальних мережах.
Благодійний фонд UWCF вирішив долучитися до волонтерів «Добро гуляє світом» у підготовці поїздки і передали для хлопчиків та дівчаток нові кольорові папки із зображенням мультиплікаційного персонажа, мильні бульбашки та два ящика із всяким добром: одяг, іграшки, взуття.
Вихідний день у дітвори пройшов дуже розвивально-продуктивно: діти отримали нові враження, цікаве спілкування та нові знайомства, а головне – незабутнє відпочили!
Нехай ніколи не міліє ріка доброти, а зерна любові та добра, посіяні у душі дітей, проростуть рясним врожаєм. Адже, ще Аристотель сказав: «У чому сенс життя? Служити іншим і робити добро».
