+380 50 368 16 00 uwcfua@gmail.com
Фонд допоміг на суму:28 451 510 грн.

    Пожертвувати

Головна / Проекти / Більше добрих справ

Більше добрих справ


14 вересня – День перукаря. Благодійний фонд «Об’єднання світових культур» відає з професійним святом наших волонтерів – студентів та викладачів Київської академії перукарського мистецтва, які постійно допомагають Фонду у проведення благодійної акції «Веселий гребінець».

Сучасне життя складно уявити без перукарських послуг. Сьогоднішнє різноманітність зачісок радує уяву, рівно, як і калейдоскоп закладів, де можна скористатися послугами перукаря. Перукарі-стилісти роблять нас красивими, даруючи нам масу позитивних емоцій і впевненість у собі, займаються волонтерською справою.

14 вересня у осіб, що віртуозно володіють ножицями і гребінцем, професійне свято. І акція «Веселий гребінець» благодійної програми «Зробимо життя дітей кращим» Благодійного фонду «Об’єднання світових культур» вирішила поділитися розповіддю про добрі справи студентів Київської академії перукарського мистецтва.

Напередодні професійного свята студенти-волонтери завітали до Комунального навчального закладу «Коростишівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат» Житомирської області (https://www.facebook.com/korschool/?fref=ts), щоб подарувати приємні сюрпризи та солодощі хлопчикам та дівчаткам до відкриття шкільного року.

«Відвідування школярів залишиться теплим, по-особливому хвилюючим спогадом. Вони такі красиві й ошатні, усміхнені й цікаві зібралися біля нас, щоб познайомитися. Кожен розповідав щось цікаве, ділилися літніми спогадами… Що у нас на серці – це легке хвилювання і бажання потоваришувати із дівчатками та хлопчиками.  Ми більше всього на світі хочемо, щоб кожен із них став не тільки освіченою, а ще й гідною людиною», - діляться з нами враженнями студенти-волонтери Земфіра і Андрій Липовець.

«Завдяки благодійному фонду «Об’єднання світових культур» наші студенти познайомилися з багатьма цікавими людьми, які допомогли відкрити себе для інших, дали мудрі поради та настанови. А ще, не менш важливо, вони знайшли нових друзів, з якими наразі активно діляться своїми думками, аналізують сьогодення та відзначають перспективи завтрашнього дня. Хочеться висловити безмежну вдячність засновникам та працівникам Фонду, а студентам бажаю побільше говорити теплі слова, робити добрі справи і, я впевнена, доброта завжди буде у їхніх серцях, будуть згадувати, як перший раз знайомилися із клієнтами, отримували перші навички, вчилися працювати. Всі наші спільні заходи будуть потрібні їм в подальшому житті»,  - розповідає Дарина Павлова, майстер-викладач Київської академії перукарського мистецтва.

Промайнув ще один рік сумлінної праці акції «Веселий гребінець», і ось ми святкуємо  наше з Вами професійне свята — День перукаря.

Хочемо щиро подякувати, насамперед, викладачам та студентам-волонтерам Київської академії перукарського мистецтва за їх щоденну копітку та самовіддану працю, підтримку та розуміння. Щиро вітаємо вас з професійним святом, бажаємо вам та вашим родинам міцного здоров’я, злагоди, впевненості у власних силах, поваги колег, наснаги у здійсненні всіх ваших задумів!