Солодощі – це рай для дітей, та в сучасних умовах стресу, перенавантажень на роботі, батьки не завжди в спромозі забезпечити дітей солоденьким, адже є більш нагальні потреби.
Тому, коли чергова порція бісквітів «Барні» надійшла до Благодійного фонду «Об’єднання світових культур», дружний колектив поспішив пригощати діток, адже почалась найщасливіша дитяча пора відпочинку, ігор, таборів – літо… Допомагали нам у цьому волонтери із ГО «Соціальна гармонія».
Бісквіти розділили між маленькими солодкоїжками за допомогою партнерських організацій:
Пугачівський дитячий будинок-інтернат – 50 ящ.
Громадська організація «Соціальна гармонія» - 70 ящ.
Громадська організація «Інвалідів «Родина» - 10 ящ.
Громадська організація «Зоря Донбасу» - 12 ящ.
Громадська організація «Об’єднання інвалідів «Наталя» - 95 ящ.
Горіхово-шоколадні ведмедики розлетілись серед малечі із малозабезпечених кризових родин, що проживають у селищі міського типу Клавдієве-Тарасове, що розташоване за 10 км від районного центру Бородянка, що у Київській області.
У соцiальному таборi Церкви ЄХБ «Переображення» діти отримали солодощі у якостi призiв за участь у розвиваючих конкурсах.
У пришкiльному таборі Узинської ЗОШ №2 «Сонечко» - призи учасникам квесту «Ми обираємо здоров'я».
У пришкiльний мовному таборі «Веселка» – учням 3-5 класiв за активну участь у рiзних формах дiяльностi англiйською мовою.
Не залишились без смачних подарунків і талановиті хлопці із Білоцерківського дитячого будинку-інтернату!
Щира вдячність КМБФ «Фудбенк» за щасливі дитячі посмішки!
