+380 (44) 331 4138uwcfua@gmail.com
Фонд допоміг на суму:19 128 530 грн.

    Пожертвувати

Головна / Програма «Генії майбутнього» / XV Всеукраїнський конкурс шкільних малюнків «Мої права»

Результати XV (ювілейного) Всеукраїнського конкурсу шкільних малюнків «Мої права», приурочений до Міжнародного дня захисту дітей та з нагоди 30-річчя Незалежності України

Дата: червень 2021 року

Завершився XV (ювілейний) Всеукраїнський конкурс шкільних малюнків «Мої права», ОРГАНІЗАТОРАМИ якого виступили: Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення, Українська молодіжна правнича асамблея, Благодійний фонд «Об’єднання світових культур», Українська асоціація підтримки творчої молоді.

КОНКУРС ПІДТРИМАЛИ: Уповноважений Президента України з прав дитини Миколи Кулеби; Секретаріат Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, Міністерство юстиції України, Міністерство молоді та спорту України, Міністерство культури та інформаційної політики України, Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, Міністерство внутрішніх справ України, Міністерство закордонних справ України, Національна поліція України, Національна соціальна сервісна служба України, Департамент молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Координатор проектів ОБСЄ в Україні, Офіс Ради Європи в Україні, Координаційна рада молодих юристів України, обласні та місцеві державні адміністрації, видавничий дім «Маміно», Школа аніміаії Paus to Play та інші.

 

РЕЗУЛЬТАТИ КОНКУРСУ В ЦИФРАХ

У 2021 році для участі у конкурсі було подано 16 023 (в 2020 році – 9731) малюнки від 15 611 (в 2020 р. 9185) дітей (протягом 15 років у Конкурсі взяло участь понад 105 тисяч дітей). Конкурс став найбільш масової громадською правопросвітницькою ініціативою України.

Електронно було подано 12 745 робіт, Укрпоштою отримано 3 067 малюнки, Новою поштою – 211 малюнків. Серед поданих робіт 39 % склали роботи дітей до 10 років, 51 % – роботи дітей від 11 до 14 років та 10 % – роботи дітей від 15 до 18 років.

Було подано 56 % від міської учнівської молоді та 44% від дітей, що проживають у сільській місцевості (у порівняні з 2020 роком залученість дітей із сільської місцевості в цьому році збільшилась на 3 %).

Лідерами по кількості надісланих конкурсних робіт стали: Донецька, Вінницька, Львівська, Дніпропетровська, Київська, Харківська, Полтавська, Рівненська, Херсонська, Одеська області та м. Київ. Від української діаспори, яка долучилася цього року до конкурсу вперше, надійшло понад 500 малюнків (найбільша кількість з Кіпру, Франції, Бельгії, Чехії, Австрії).


ВСЕУКРАЇНСЬКА ЕКСПЕРТНА РАДА (ЖУРІ КОНКУРСУ)

До Всеукраїнської експертної рад Всеукраїнського конкурсу шкільних малюнків «Мої права» з нагоди Міжнародного дня захисту дітей та 30-річчя Незалежності України увійшли:

БІГУН В’ячеслав – митець, режисер, один з ініціаторів Всеукраїнського тижня права, екс-голова Координаційної ради молодих юристів України при Міністерстві юстиції України;

БІЛОШИЦЬКИЙ Олексій – перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Національної поліції України;

БЕЗПАЛЬЧУК Сергій – т.в.о. начальника відділу зв'язків з громадськістю управління патрульної поліції Київської області;

БОРЗОВА Ірина – народний депутат України, голова підкомітету з питань державної молодіжної політики Комітету Верховної Ради України з питань молоді і спорту;

ВОВК Володимир – заступник директора Департаменту захисту прав дітей та забезпечення стандартів рівності – начальник відділу з питань організації оздоровлення та відпочинку дітей Національної соціальної сервісної служби України;

ГУДИМА Дмитро – суддя Верховного Суду України;

ДІБРОВА Катерина – перший заступник начальника Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ);

ЄРШОВА Юлія – голова Української молодіжної правничої асамблеї (секретар Всеукраїнської експертної ради);

ЗІНЧЕНКО Наталія – головний спеціаліст відділу соціального захисту Департаменту соціально-гуманітарної політики та внутрішньо переміщених осіб Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України;

ІВАНЧУК Ірина – старший референт Національної ради України з питань розвитку науки і технологій Департаменту гуманітарної та соціальної політики Секретаріату Кабінету Міністрів України, одна з ініціаторок створення Координаційної ради молодих юристів України при Міністерстві юстиції України;

КАЛАШНИК Ольга – керівниця проекту Ради Європи «Боротьба з насильством щодо дітей в Україні»;

КОБЕЦЬ Олена – директорка Благодійного Фонду «Об’єднання світових культур»;

Коломієць Валерія – заступниця Міністра юстиції України з питань європейської інтеграції;

КОМАРИНСЬКИЙ Андрій – митець, художник;

КРАВЦОВ Микита – голова Української асоціації підтримки творчої молоді;

КУЗНЕЦОВА Юлія – засновник Видавничого дому «Маміно»;

КУЛЕБА Микола – Уповноважений Президента України з прав дитини (голова Всеукраїнської експертної ради);

ЛИС Олена – народний депутат України, голова підкомітету з питань загальної середньої, інклюзивної освіти та освіти на тимчасово окупованих територіях Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій;

ЛЕЙПНИК Дмитро – художник, член Національної спілки художників України;

МАКСИМОВА Світлана – в.о. начальника відділу підтримки та популяризації цифрових проектів Департаменту підтримки та координації інформаційних технологій Міністерства культури та інформаційної політики України;

МАЛОЛІТНЕВА Веста – учений секретар Державної установи «Інститут економіко-правових досліджень імені В.К.Мамутова Національної академії наук України»;

МОКАН Василь – народний депутат України, заступник голови Комітету Верховної Ради з питань молоді і спорту у Верховній Раді України, голова підкомітету з питань національно-патріотичного виховання;

ОВЧИННИКОВА Юлія – народний депутат України, Голова підкомітету з питань лісових ресурсів, об'єктів тваринного та рослинного світу, природних ландшафтів та об'єктів природно-заповідного фонду Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування, член Постійної делегації у Парламентській асамблеї Ради Європи;

ПАВЛІЧЕНКО Катерина – заступник Міністра внутрішніх справ України;

ПАСТУХОВА Наталія – головний інспектор відділу організації превентивної роботи управління ювенальної превенції Департаменту превентивної діяльності Національної поліції України;

ПОПАТЕНКО Марина – заступниця Міністра молоді та спорту України;

РУБАН Дмитро – перший заступник директора суспільних комунікацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації);

СИДЄЛЬНІКОВ Олександр – національний менеджер проєктів у сфері верховенства права і прав людини Координатора проектів ОБСЄ в Україні;

СОВГИРЯ Ольга – народний депутат України, заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань правової політики, голова підкомітету з питань політичної реформи та конституційного права Комітету Верховної Ради України з питань правової політики, постійний представник Верховної Ради України у Конституційному Суді України;

СОШНИКОВ Антон – виконавчий директор Українського координаційного центру з підвищення правової освіти населення;

СТРУЦЬ Дмитро – заступник начальника Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції у місті Києві;

СТУПНИЦЬКА Наталія – керівниця програми у сфері верховенства права та прав людини Координатора проєктів ОБСЄ в Україні;

УСТИМЕНКО Володимир – член Президії Національної академії наук України, голова Донецького наукового НАН України та МОН України, член-кореспондент НАН України;

ФІЛІПІШИНА Аксана – представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини з дотримання прав дитини та сім’ї;

ШВЕЦЬ Сергій – народний депутат України, секретар Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова, голова підкомітету з питань захисту прав та свобод журналістів і працівників засобів масової інформації Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова;

ЯРЕМІЙЧУК Леся – начальник відділу молодіжної політики Департаменту молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

Представник Державного підприємства «Центр захисту інформаційного простору України»

 

ПЕРЕМОЖЦІ КОНКУРСУ

За результатами оцінювання конкурсних робіт Всеукраїнська експертна рада визначила наступних переможців конкурсу (в алфавітному порядку):

1. Бабічева Ганна, Вознесенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Костянтинівської сільської ради, Запорізька область;

2. Вашук Наталія, Смордвівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Рівненська область;

3. Ващенко Єлизавета, Опорний заклад Чаплинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Чаплинської селищної ради Херсонської області;

4. Візічканіч Євгеній, Джулинський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ рівнів Джулинської сільської ради Вінницької області;

5. Дзюба Руслана, Прилуцький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 6 (ліцей №6) Прилуцької міської ради Чернігівської області;

6. Коваленко Анна, Комунальна установа «Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №15»;

7. Лохматова Вікторія, Малокаховський заклад загальної середньої освіти, Херсонська область;

8. Петлюк Альона, Бабинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Іллінецької міської ради, Вінницька область;

9. Ревтьо Ірина, Херсонський ліцей Херсонської обласної ради;

10. Соломко Аліса, Миколаївський навчально-виховний комплекс «Загальнооосвітня школа І-ІІІ ступенів – міжшкільний навчально-виробний комбінат»;

11. Сорока Михайло, Коростський ліцей Сарненської об’єднаної територіальног громади, Рівненська область;

12. Тихоновська Юлія, Запорізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №61 Запорізької міської ради Запорізької області;

13. Ткаченко Ліза, Верхньотокмацький опорний заклад загальної середньої освіти Чернігівської селищної ради Чернігівського району Запорізької області;

14. Хоружко Анна, Криворізька загальноосвітня школа I -III ступенів №28, Дніпропетровська область;

15. Філозоф Соломія, Загальнооосвітня школа І-ІІ ступеня с. Крупа, Волинська область.

 

Спеціальні відзнаки (в алфавітному порядку):

1. Бойко Віталій, Тернопільське Вище професійне училище технологій та дизайну;

2. Вакуленко Дар`я, Драбівська дитяча школа мистецтв, Черкаська область;

3. Варич Аріна, Іржавецький навчально-виховний комплекс «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІ ступенів Носіської міської ради Чернігівської області;

4. Волинська Єва, Зразковий художній колектив Дитяча студія ім. Наума Осташинського (м.Київ);

5. Гончарук Олександр, Запорізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 84 Запорізької міської ради Запорізької області;

6. Гриценко Альона, Комунальна установа Сумська загальноосвітня школа I-III ступенів № 15 ім. Д.Турбіна, Сумської область,

7. Деяк Анастасія, Монастирецький загальноосвітній заклад загальної середньої освіти Горінчівської територіальної громади, Закарпатська область;

8. Дяченко Юлія, Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей;

9. Євгейчук Роман, Вирівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Вирівської сільської ради Сарненського району Рівненської області;

10. Клапатюк Альона, Ліцей 303 суспільно-природничого профілю, м. Київ;

11. Кульчер Ангеліна, Комунальний заклад «Мистецька школа міста Курахове» Курахівської міської ради», Донецька область;

12. Лемак Анастасія, Монастирецький загальноосвітній заклад загальної середньої освіти Горінчівської територіальної громади, Закарпатська область;

13. Лозова Марія, Херсонський ліцей Херсонської обласної ради;

14. Перехрест Олександр, Безкопильна Віра, Драбівська дитяча школа мистецтв, Черкаська область;

15. Ременюк Валерія, Лосинівська загальноосвітня школа Лосинівської селищної ради Ніжинського району Чернігівської області;

16. Романчук Назар, Клочан Анастасія, Струк Марта, Гіль Михайло, Кулинич Назар, Буряк Марта, Кухмістерт Богдан, Кокоцький Богдан, Комунальний заклад Львівської обласної ради «Багатопрофільний навчально-реабілітаційний центр Святого Микола»;

17. Сімонова Дарія, Польша;

18. Фалько Лідія, Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчої обдарованих дітей;

19. Ходаковська Ольга, Недогарківський ліцей Піщанської сільської ради, Полтавська область;

20. Чоловічок Інна,Чоловічок Андріана, НВК «Шляхтинецька ЗОШ І-ІІ ст. ім. О.Г.Барвінського ДНЗ»;

21. Шиков Владислав, Тополівський ліцей Троіцької селищної ради Троїцького району Луганської області

22. 2-А клас з інклюзивним та інтегрованим навчанням (13 осіб), Слов’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 10 Слов’янської міської ради Донецької області.

 

Спеціальний приз проекта Ради Європи «Боротьба з насильством щодо дітей в Україні»:

- Ващенко Єлизавета, 15 років, Опорний заклад Чаплинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Чаплинської селищної ради Херсонської області;

- Клапатюк Альона, 13 років, Ліцей № 303 м. Києва;

- Ревтьо Ірина, 14 років, Херсонський ліцей Херсонської обласної ради.

Спеціальний приз проекта Ради Європи «Розвиток соціальних прав людини як ключовий чинник сталої демократії в Україні»:

- Бабічева Ганна, 12 років, Вознесенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Костянтинівської сільської ради (Запорізька область);

- Ващенко Єлизавета, 15 років, Опорний заклад Чаплинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Чаплинської селищної ради Херсонської області;

- Волинська Єва, 14 років, Зразковий художній колектив Дитяча студія ім. Наума Осташинького (м.Київ);

- Лукашук Василь, 7 років, Ківерцівський центр позашкільної освіти (Волинська область);

- Ревтьо Ірина, 14 років, Херсонський ліцей Херсонської обласної ради;

Спеціальний приз проекта Ради Європи «Захист національних меншин, в тому числі Ромів, та мов меншин в Україні»:

- Ващенко Єлизавета, 15 років, Опорний заклад Чаплинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Чаплинської селищної ради Херсонської області;

- Лохматова Вікторія, 14 років, Малокаховський заклад загальної середньої освіти (Херсонська область).

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!